Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vac Ban na CS:GO - neprávem

Dobrý den. Nedávno mi někdo ukradl steam učet a já jsem psal na support.. pod dvou dnech mi učet vrátily ale když jsem si chtěl zahrát cs:go tak jsem zjistil že mám vac ban. Přitom žádne hacky jsme nikdy nepoužil. Tudíž to musí být práce toho co my ukradl učet. Nevím co mám dělat na cs:go mám skiny v hodnotě cca 200€ a nerad bych o ně přišel. Pokud víte, nebo se v tom vyznáte víc než já tak prosím poraďte...
Za každou radu budu rád :/

Ty jsi dementní :) já měl ověření na mobil ale on mi ho odebral.. nevím jak ale nějak to musel udělat :) btw po tom co jsem zjistil že se někdo připojil na muj učet jsem učet pozastavil, takže s ním nemohl nikdo nic dělat :) ... když se někdo připojí na tvuj učet tak ti to přijde na starý email ... tak se tu moc nerozvášňuj :)

já měl ověření na mobil ale on mi ho odebral..

Zajímavé. Pokud je tomu tak, napiš Gabemu. Objevil jsi díru, třeba dostaneš odměnu :-)

Já tohle ověřování nemám, protože nevlastním chytrý mobil, ale mám dojem, že při každém přihlášení na Steam musíš zadávat ty kódy z mobilní aplikace. Že tedy jméno/heslo do Steamu nestačí.

L-Core: Já to mám a naprosto pokaždý, když se chci přihlásit na Steam to po mně chce kod. Ten se mění každých 15 vteřin.
Pokud ti ho z účtu odebral(kecáš a to dost), tak ti účet nejspíše sebral špičkový hacker.

btw. pokud by ti přišel kod na starý mail (nechodí, chodí na mail, který je připojený ke Steamu), tak to po tobě chce kod z daného mailu - musel by ti tedy sebrat i email :-)

Napadá mě možnost, že má PC i mobil prolezlý malwarem, to by pak (v mobilu) možná bylo možné ovládnout čísi e-mail i Steam. Většinou ale nepozorný uživatel je na vině sám; kliká na podivné linky, zadává údaje na ještě podivnějších stránkách, pod vidinou kantrstrajkového nožíku za 2 eura, který na steamáckém tržišti stojí tři, udělá cokoliv.

VAC ban nepravem... Vecne se opakujici téma. Bezpecnost uctu je tvoje zodpovednost, steam ti dal moznosti jak si ho zabezpecit (steam guard, aplikaci do telefonu), silne pochybuji ze ti to odbanujou.
Kazdopadne, pokud ti ho někdo jak rikas ukradl, první co by udelal tak ti stopil inventar, takze tva pohádka mi prijde nepravdepodobna.