Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BF3 - při připojování ke hře spadne hra

Ahoj, chci se zeptat. Po delší době jsem si nainstaloval BF3, první den vše funkční. Když jsem si chtěl ale zahrát druhý den, tak mám status připojování ke hře. BF3 se mi už ale dole na liště neukáže a ve správci mi BF3 jede asi 25 sekund a potom zmizí... Přitom v prohlížeči mám pořád připojování. Neřešil jste to někdo? Díky

Tak vyřešeno, přeinstalovával jsem hru 3x a nic, tak jsem zkusil vypnout a znovu zapnout "zapínání bez pluginů". Protože mám chrome a ten ukončil podporu pro zobrazení stránek bf3, tak to nabídlo tuto možnost. Jsem zvědav jak dlouho to vydrží.