Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft optifine

dobrý den chci si koupit minecraft přes minecraft.net a kliknu normálně na windows atd.... na jakou verzi si mám optifine stáhnout? poraďte prosím děkuji

V případě SP samozřejmě ten poslední.

Pokud chce hrát s konkrétními modifikacemi, bude se muset přizpůsobit jim. Já z tohoto důvodu jsem zatím na 1.8, protože klíčové modifikace (které chci) výše nefungují.

V případě vanilla hry je to jasné, 1.10.2, není důvod jít níže.