Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 3 požiadavky

Chcel by som sa spýtať či by som podľa vás rozbehal mafiu 3 na notebooku ktorý má v sebe: intel core i3, nvidia gt930m, 8gb ram chápem ešte nevyšli oficíálne požiadavky ale ak by niekto z vás mal nejaké info o tom aké tam približne budú dajte vedieť ďakujem :)

asi preto aby mi to niekto potvrdil ako myslím že keď už mám tú možnosť sa niekoho opýtať tak nevidím dôvod prečo by som to nemal využiť. A ja som sa pýtal na to či niekto nepočul aké budú oficiálne požiadavky ak počul tak sa má ozvať nič viac nič menej.

A kdo by ti to asi tak měl potvrdit? Vždyť ta hra ještě ani nevyšla. A pokud vím tak ani nikdy zatím nebyly oznámeny požadavky. A i kdyby byly tak nikdo nemůže tušit zda ti ta hra pojede protože to může být na hovno optimalozivane.