Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikaci byl zablokován přístup k grafickému hardwaru

Dobrý den. Dneska jsem aktualizoval systém z WIN 7 na WIN 10.Jakmile jsem všechno přizpůsobil podle sebe,tak jsem si zapl csko.
1) Neměl jsem ho vůbec roztáhlý jak jsem zvykej (blackbars),ale to dokážu vyřešit nějak sám.
Po pár sekundách od spuštění se mi hra sekla a po chvilce zase obnovila,a tak to dělalo asi 5 sekund.Poté mi hra vyjela do Windows lišty a napsalo mi to : Aplikaci byl zablokován přístup k grafickému hardwaru. Prosím o pomoc..

Snažil jsem se aktualizovat ovladače k grafické kartě (int. Intel HD Graphics) ,ale jakmile vše provedu,restartuji PC,tak se podívám do Intel Driver Update Utility (aplikace k aut. aktualizaci a hledání driverů) a píše mi to tam,že není aktualizovaná.

Edit:Nyní jsem zjistil,že to dělá u většiny her,takže to nebude cskem

Dobrý den ,už jsi to nějak vyřešil ? Pokud ano dej vědět jak. Mám stejný problém .Pc jsem zaktualizoval úplně všechny ovladače,přeinstaloval windows a nic mi to nepomohlo.. Furt mi to hlásí Aplikaci byl zablokován přístup k grafickému hardwaru.