Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dying light the following cheat/mod ?

Zdravím, potřebuji radu už tu ohledně této hry a přímo mého dotazu byla debata, ale nemohu ji najít tak se předem omlouvám. Jinak co bych potřeboval existuje nějaký cheat/mod nebo nějak přepsat nějaký soubor aby to upravilo hru, ale nemělo to nějaký vliv na to že to je originálka na steamu :) jedná se o to, že jak je noc přijdou mi ti SUPER zombíci přehnaní, podle mého to hodně kazí hru a i to že třeba zbraně se rychle ničí a tak. Pokud si pamatuju někdo tu psal jak to upravit s tím ničením zbraní a tak :) děkuji předem

Asi myslíš mé informace, http://hry.poradna.net/f/view/126053-dying-light-o bnovena-cestina

Mám ve hře nastaveno:
- nižší opotřebování zbraní
- nastavení herního času jako ve skutečnosti, minuta ve hře = normální minuta. Vyspím se, začínám v 7 ráno. Hrát v noci mě naproste nebaví a neláká.
- eliminace XP postihu při zabití
- vylepšení regenerace zdraví a many

Pokud ti jde o zbraně a nástroje, je potřeba upravit soubor Data0.pak v adresáři ..\Steam\SteamApps\common\Dying Light\DW\ (je to vlastně prostý archív). V něm najdi soubor default_levels.xml a edituj řádky pro desetinásobné prodloužení výdrže:

<prop n="BluntWpnDurabilityLoss" v="0.1"/>

(původně 1.0)

<prop n="CutWpnDurabilityLoss" v="0.1"/>

(původně 1.0)
Nebo si to uprav podle sebe.

Hra na Steamu, v češtině, změněné nastavení funkční, ověřeno. Multi nehraju. DLC The Following zatím nemám, nevyhovuje mi cena ;-)

Ve stejném archivu, tedy v Data0.pak najdi soubor dw_weather_def.scr. Tam edituj řádek

export float WHOLE_DAY_DURATION__DAY      = 86400.0

(nevím co bylo předtím, "86.400" je počet reálných sekund na herních 24 hodin)
Po načtení hry je potřeba se vyspat, aby bylo 7 ráno, jinak někdy(?) hra běží původní rychlostí, nějakých 10? 20? minut na herní den. Někdy po načtení ale hra běží pomalu, jak chci. Rychlost plynutí času si ověříš v menu na těch analogových hodinách vpravo nahoře..

Mám dojem, že jsem tady postup někdy dříve nedával, jen informaci, že to jde..

Ze svého logu, copy/paste:

4.2.1. soubor "default_levels.xml"
- snižuje degradaci zbraní a nástrojů na 1/10
<prop n="BluntWpnDurabilityLoss" v="0.1"/> (původně 1.0)
<prop n="CutWpnDurabilityLoss" v="0.1"/> (původně 1.0)
- eliminace postihu (úbytek bodů) při zabití
<level id="1" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="2" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="3" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="4" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="5" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="6" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="7" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="8" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="9" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="10" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="11" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="12" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="13" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="14" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="15" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="16" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="17" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="18" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="19" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="20" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="21" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="22" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="23" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
<level id="24" type="Status"><prop n="SurvivalPenaltyOnDeath" v="-0"/></level>
4.2.1.3
- obnova zdraví a výdrže
<prop n="HealthCriticalLevel" v="25"/> ------> 60
<prop n="HealthRegenerationMaxLevel" v="25"/> ---------> 200
<prop n="HealthRegenerationDelay" v="4.0"/> --------> 2.0
<prop n="HealthRegenerationTimeToMax" v="8.0"/> ---------> 8.0
<prop n="StaminaTimeToRegenerateOnEmpty" v="4.0"/> --------> 3.0

Hodnoty samozřejmě můžeš různě měnit, to je jen jden příklad. Chce to zkoušet.