Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far Cry 4 padání hry

Ahoj po nějaké době když hraji hra spadne, je to různá doba někdy hraji 10 min někdy 30 min hra prostě spadne, jednou jsem hrál 2 hodky a hra ani jednou nespadla
hru mám originál a mám win 8, když hra spadne tak se objeví černá a nebo bílá obrazovka děkuji všem za rady.

zaplý v-sync mám dokonce jsem ho i vypnul nemá to žádný vliv, v nastavení jsem vše vyzkoušel jestli to pojede na maximalni výkon nebo na minimální výkon také vliv nemá
už jsi nevím rady, hraji třeba zaklínače 3 a tam se to neděje, přesně jako u Dragon Dogma který jsem nedávno dohrál, u Far cry 3 který jsem nedávno taky dohrál jel také bez problémů a další hry který tento problém neměli, tohle je jediná hra která má takový problém, takže není to hrou?