Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far Cry 4 padání hry

Ahoj po nějaké době když hraji hra spadne, je to různá doba někdy hraji 10 min někdy 30 min hra prostě spadne, jednou jsem hrál 2 hodky a hra ani jednou nespadla
hru mám originál a mám win 8, když hra spadne tak se objeví černá a nebo bílá obrazovka děkuji všem za rady.

L-Core,: tak ta chyba píše: Při čekání na připojení služby NVIDIA Streamer bylo dosaženo časového limitu (30000 ms).

ta chyba by měla časové odpovídat vtom pádu.

ještě jsem zapoměl dostat, když se objeví po pádu černá obrazovka tak nic nepomůže jen restart.

zaplý v-sync mám dokonce jsem ho i vypnul nemá to žádný vliv, v nastavení jsem vše vyzkoušel jestli to pojede na maximalni výkon nebo na minimální výkon také vliv nemá
už jsi nevím rady, hraji třeba zaklínače 3 a tam se to neděje, přesně jako u Dragon Dogma který jsem nedávno dohrál, u Far cry 3 který jsem nedávno taky dohrál jel také bez problémů a další hry který tento problém neměli, tohle je jediná hra která má takový problém, takže není to hrou?