Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V ban

Dobrý den.
Z ničeho nic jsem dostal ban na mojím učtě, nepouživál jsem žádne Hacky, Cheaty, Modifikace adt.. Dostal jsem ban na 10 dní, moc mi to nevadí že to je jenom na 10 dní kdyby to bylo na furt tak mě asi střelí.. ale 10 dni si budu muset počkat -_-. jenom se chcu zeptat jestli někdo ví jak to je udělané.. Jestly to jde nějak obejít třeba novým charakterem nebo nějaký soubor nebo něco. A ještě jestly někdo ví jak je ten ban udělaný jestly to je přes rockstar přes učet nebo přes steam ten ban nebo to je na tom charakteru .. ? Jsou někde stránky kde je to pořádně vysvětlené nebo něco ? :) Díky

Ne, ani na email.. prostě jsem pustil GTA V a chtěl jsem online a bum ban .. :D Je to jako docela mazec co si čtu ... o banech a tak .. hodně lidi si na to docela stěžuje .. že se to stáva docela často.. Na to že to stojí 1500,- a za tyden ti to napíše že máš jen tak ban na furt tak jakože hodně dobré no .. :/ a nešlo by to ani kdybych si udělal nový učet nebo něco ? :/

To je normálne ja som tiež dostal permaban za nič. Len som robil tie prve misie u Lamara. Nesťahoval som nič ani som nikomu nič nepísal a aj tak mám permaban. Môžme sa poďakovať skvelému anticheatu ktorý rockstargames vydal pred rokom a odvtedy ho neriešil aj napriek tomu že sa hráči neustále sťažujú. Majú zarobeno tak im môže byť uprdele komunita hráčov.

Zdravím,
Já jsem si GTA 5 koupil nedávno přes steam.
Včera jsem začal aktivně hrát a vše bylo v pořádku. S kamarádem jsme plnili mise,
abych si našetřil na dům. Dneska jsem si taky vydělával. Plnil mise s různými lidmi,
vykradával trafiky, prodával auta... normálka. Poté jsem se rozhodl udělat 1. misi pro L (Takový negr v autoservisu)
Po dlouhém rozhovoru jsem vůbec netušil co po mě chce (špatná AJ), tak jsem odmítl. Po zhruba 3 hodinách jsem znovu
spustil GTA Online a vyskočila mi hláška BAN. Když jsem došel na toto téma na fóru tak jsem zjistil, že v Singlu
najdu tabulku s délkou Banu a ejhle. Ban mám do 1/2/2017! Cheaty/módy v PC nemám a nikdy jsem nepoužíval ani blbou češtinu. Chci se zeptat, zda-li je někde napsáno důvod Banu, opravdu by mě zajimalo za co...

Děkuji za odpověď, ale čekal jsem ji inteligentnější. U rodičů se obhajovat nemusím, já jsem dospělý člověk, hru jsem si pořídil z vlastní kapsy.

Já se tady na fóru neobhajuji. To budu u Rockstaru.
Ptal jsem se, kde najdu důvod banu např. webová stránka
jestli se nedávají Bany i za něco jiného než je cheating.
Mé poslední odhlášení bylo v probíhající misi. Slyšel jsem, že lidi v CS:GO banujou
za odpojení v zápase.

Nechci se s nikým tady hádat. Kdybych snad věděl důvod banu, tak neztrácím čas a rovnou píšu o unban, ale když nevím proč jej mám...

No jasně, to zkoušej na rodiče, ale ne tady!

Vytahuješ tady rodiče a drzý si jako štěnice... Inteligentní hlupák.. Takové lidi bych nechal sterilizovat.. Píšete Poradna ale já vidím jen lidi kteří si chtěji do někoho šťouchnout.. Osobně bych se obrátil raději na živě.cz A určitě to nebudu zkoušet "TADY" .. CYPE

rikal jsem to take

To je skvělé, to já nikdy neříkal.. :-) Kdyby tě rodiče cepovali tak by si držel ústa... Nyní tě poprosím aby jsi, vypl svůj počítáč, vyndal všechny ty kábliky co k němu vedou a prohodil ho zavřeným oknem.. A k tomu nám musíš slíbit že už nikdy nesedneš k žádnému počítači, telefonu nebo k jiné hračce.. :-) Přeji ti krásné prožití svátku, u televize.

Problém je, že já taky dostal ban a ano, přišly mi na účet peníze, ale při hře a začaly se samovolně připisovat. Neumím anglicky, neřešil jsem to. Peníze jsem neutratil, a po 14 dnech se zase odečetly. Jenže za dalších 14 dní jsem dostal ban. Nemluvě o tom, že jsem pětkrát koupil shark kard po 8000 000 herních dolarů. A to už je vážně blbé vzhledem k tomu, že mi strhnou všechen majetek včetně 80 RANK. S GTA končím, k životu ho nepotřebuji a jsem zklamán..