Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem America´s Army

Zdravicko, pari tu nekdo America´s Army?
obcas mam potrebu vystrilet par zasobniku online a proto jsem se rozhodl prubnout tuhle hru..Stahl jsem zakladni instalaci, patchl na verzi 2.8.3 a spustil trening. Odtrenoval jsem si zakladni trening, a chtel jsem zkusit hrat online..Jenze ouha, nejak mi to nechce najit zadnej server. Musim mit absolvovane vsechny treningove ukoly?myslel jsem, ze pro zaklada ma stacit jen tohle...Firewall vypnutej, ten to neblokuje...Nevite nekdo co s tim?Popr Vam ostatnim to funguje?

Hraju AA3 přes steam (čas od času), ale tak zabugovanou hru aby člověk pohledal...

Abys mohl hrát online, musíš absolvovat a SPLNIT všechny tréninkové mise - tj. střelba z M16, střelba z M203 (granátomet), hod granátem, střelba z M249. Mně to pak fungovalo i na online. Jen se mi to při tréninku několikrát "zacyklilo", prostě naskriptované scény nefungovaly jak měly.

jo, tak to ja stahl AA ze stahuj, tedy tohle, ani nevim co to je...http://www.stahuj.centrum.cz/hry_a_zabava/akcni/am ericas-army/jestli aa, nebo aa2 nebo aa3...
prave ten prvni trening bych mel mit splneny, strelby na experta, ostatni ok, tak nevim v cem je problem..Naskocily mi tam jen dva servery, jeden zamceny a druhy, kde hrali nejakou mapu, ktera se nedala ale stahnout. No, nechapu, nepochopim...
EDIT: odmitam ten shit mit dale na pc...uninstall

mas pravdu,ja bych si to i rad zahral, ale AA3 mi na mem pc podle jejich pozadavku zrejme nepobezi optimalne a steam nevlastnim.Jeste jsem to mohl sosnout prez klasicky download, ale to se mi nechce, abych stahl podobny shit, tudiz asi to zkouset nebudu, mozna, nekdy..casem...neprislo mi to prilis friendly user..

System Requirements
Minimum:

Supported OS: Microsoft® Windows® XP SP2/Vista
Processor: 3.0 GHz Single Core
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Direct X 9.0c compliant, Shader 3.0 enabled video card with 256MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better)
DirectX Version: DirectX 9.0c
Sound: Direct X 9.0c compliant sound card
Hard Drive: 5 GB of Available Hard Disk Space
Input: Keyboard and mouse
Multiplayer: Broadband Internet connection
Recommended:

Supported OS: Microsoft® Windows® XP SP2/Vista
Processor: 2.4 GHz Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Direct X 9.0c compliant, Shader 3.0 enabled video card with 512MB RAM (NVIDIA 7950 or better/ATI X1950 or better)
DirectX Version: DirectX 9.0c
Sound: Creative EAX 4.0 compliant sound card (Audigy 2, X-Fi series)
Hard Drive: 5 GB of Available Hard Disk Space
Input: Keyboard and mouse
Multiplayer: Broadband Internet connection