Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 1

Dobrý den,chtěl bych se zeptat : Nainstaloval jsem si Zaklínače 1 a při spuštění mi to házelo chybu že nesplňuju min.požadavky..přitom jsem je splňoval úplně v pohodě..jen to mátla moje integrovaná grafická karta,ale i tak by to měla zvládnout - má něco přes 750MB paměti...

Když jsem vyřešil tedy tento problém a hru spustím,tak mi nejde nastavit grafiky textur - když chci posunout tak mi to zůstane úplně vlevo a místo textur to píše -1# a nějaká písmena.. Prostě nejde to nastavit

A když tedy spustím hru tak mi 5 vteřin jede zhruba na 100FPS + .. a po dalších 5 vteřin mi zase jede asi na 5FPS ... jestli někdo nevíte co stím nebo kde bych našel nějaký config file tak mi prosím napište.Rád bych si tuhle střela hru zahrál zase po dlouhé době.. :-)

Pokiaľ vraví pravdu, a má notebook, tak tam na 101% musí mať bud Core i5, alebo i7. A osobitnú grafiku..GTX, alebo Radeon. On si asi myslí, že ked má procesor IGP, tak mu to ide na integrovanej. A u stolného PC musí mať len jedno..AMD A10-7850K Kaveri..zazvonil zvonec a rozprávky je koniec.;-)