Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu Zaklínače 3?

Ahoj,
Chci se zeptat jestli rozjedu Zaklínače 3 na mém notebooku :)

Procesor: Intel Core i7-4700 2.40 GHz
Grafika: Nvidia GeForce 840M
RAM: 8 GB
Obrazovka: 1366x768

Předem děkuji za pomoc :)

Obecný(!) postřeh:

Je zajímavé sledovat, že lidi se stolními počítači za 30 tisíc i více mají (možná oprávněné) obavy, jak jim GTA5 či ten třetí Zaklínač pojede. A lidi se "sociálními notebú" za 12 táců jakoby zcela ztratili soudnost. Asi má ta všudepřítomná reklama na herní notebooky opravdu pozorné posluchače/diváky.

moc rad sem na poradnu chodim a ctu si nejruznejsi problemi a jejich reseni, ruzne rady a tipy a semtam si take necham poradit.. Nejvice navstevuji pc a hry poradnu, ale zde na hrach je to od oznameni gta v a witcher 3 naprosty odpad denne snad 5 novych otazek typu : rozjedu gta 5/witcher 3 ? vetsinou jsou to navic zoufalci s notebookem za 10.000kc....
chapu ze si deti chteji zahrat, ale sakra snad si muzou precist drivejsi otazky...
(jen jsem se chtel vyjadrit k zdejsi situaci...)

Crackeři jsou rychlí.... dokonce The Witcher 3 nemá žádný crack Prostě se 15.5.2015 stáhla verze bez patche na rozjetí hry. A den po vydání 19.5.2015 se stáhl jen normální patch, který stahoval i ten, co si hru koupil a hra šlapala.... Tak se mi zdá, že proti pirátům se už přestalo bojovat a vydavatelé her už se ani nesnaží, protože ty směšné ochrany za spousty milionů stejně prolomí ihned.