Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu Zaklínače 3?

Ahoj,
Chci se zeptat jestli rozjedu Zaklínače 3 na mém notebooku :)

Procesor: Intel Core i7-4700 2.40 GHz
Grafika: Nvidia GeForce 840M
RAM: 8 GB
Obrazovka: 1366x768

Předem děkuji za pomoc :)

Obecný(!) postřeh:

Je zajímavé sledovat, že lidi se stolními počítači za 30 tisíc i více mají (možná oprávněné) obavy, jak jim GTA5 či ten třetí Zaklínač pojede. A lidi se "sociálními notebú" za 12 táců jakoby zcela ztratili soudnost. Asi má ta všudepřítomná reklama na herní notebooky opravdu pozorné posluchače/diváky.

moc rad sem na poradnu chodim a ctu si nejruznejsi problemi a jejich reseni, ruzne rady a tipy a semtam si take necham poradit.. Nejvice navstevuji pc a hry poradnu, ale zde na hrach je to od oznameni gta v a witcher 3 naprosty odpad denne snad 5 novych otazek typu : rozjedu gta 5/witcher 3 ? vetsinou jsou to navic zoufalci s notebookem za 10.000kc....
chapu ze si deti chteji zahrat, ale sakra snad si muzou precist drivejsi otazky...
(jen jsem se chtel vyjadrit k zdejsi situaci...)

Crackeři jsou rychlí.... dokonce The Witcher 3 nemá žádný crack Prostě se 15.5.2015 stáhla verze bez patche na rozjetí hry. A den po vydání 19.5.2015 se stáhl jen normální patch, který stahoval i ten, co si hru koupil a hra šlapala.... Tak se mi zdá, že proti pirátům se už přestalo bojovat a vydavatelé her už se ani nesnaží, protože ty směšné ochrany za spousty milionů stejně prolomí ihned.

Když místo odpovědi tazatele urážíš, tak se nediv. ;) Je to tady poradna, takže sem převážně chodí lidi, co tomu nerozumí. Jestli to modi psychicky nezvládají papouškovat každému zvlášť, že jim to na notebooku nepojede, dejte si sem pravidlo, že dotazy majitelů notebooků na hardwarové nároky her na jejich zařízení zde nejsou povoleny a bude klid. :)

Když dotyčný umí vypsat konfiguraci svýho stroje, umí si zjistit nároky té které hry a porovnat to. Přesto sem přijde s maličkou nadějí, že by to šlo. Tonoucí se stébla chytá.
Zajímavej je i poměr notebooky vs. stolní PC v těchto dotazech. Na jednoho se stolním PC připadnou tři uživatelé notebooků.

Oni si někteří tazatelé nechtějí občas připustit, že nejde sedět jednou prdelí na dvou židlích zároveň. Mít low-endový (protože levný) notebook a hrát moderní a náročné hry. Nejde to, tečka. Ale přesto je tu deset takových threadů denně :-)

Modi/admini nemají primárně za úkol řešit problémy tazatelů, ti to tu mají udržovat v nějakém rámci. Moderátor nemusí nutně znamenat znalec dané problematiky, jeho funkce je spíše něco jako úředník, dozorce :-)

Dej si závazek, reagovat na každý další a další dotaz hráče s "šunkoidním noťasem*) " (jiné jsem tady na herní poradně snad nezaznamenal) ohledně plynulosti hraní gta5/w3. Vydržíš to 100x? 200x? :-p

*) čistě z hlediska nároků hry

taky jsem si posledni dobou vsiml ze oni "hraci" kdyz nedostanou odpoved, kterou si preji hned se pusti do cloveka, ktery ztracel cas se ctenim a odpovidanim na jejich dotaz, pak at se borci nedivi ze radci radi, jak radi. Kdybych se denne musel probirat desitkami dotazu ohledne spusteni gta/witcher na srackovem notebooku tak uz bych asi i ja se svou trpelivosti tyto hrace posilal nekam.

Mám prakticky stejnou sestavu (s W7Pro), akorát místo 3470 mám 3570. Hraju v 1280*1024 a jsem - snad ne naivně - přesvědčen, že mi hra (až ji někdy koupím) pojede plynule na vysoké detaily. Třeba ještě přijdou nějaké optimalizační patche, které pomohou všem.

http://www.techspot.com/review/1006-the-witcher-3- benchmarks/page2.html
Nevím jak vy, ale mně příjde to, že v posledních pár hrách, kde má prsty Nvidia je GTX 960 rychlejší než 770 to pěkně... Prostě mě s tímhle už vážně serou. To samý 970, která je o dost v benchmarku lepší než 780/780ti/TITAN, to si fakt už dělají prdel, Npíčovina si to optimalizuje pro svý tři nejnovější kousky a ty, co maj starší, byť výkonnější jejich modely, pošle do hajzlu, to samý ty, co mají AMD karty. 970 je na tom o 10fps líp než 780, vážně? Dokonce o 7 líp než Titan a líp než 780ti. Teď koukám znovu a R9 se naštěstí ještě docela drží.