Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heroes & Generals- malé fps splňuji doporučený hw

Dobrý den, prosím dobří lidé poradíte mi. Kolik máte tak fps v této hře? Já splnuji doporučené požadavky a mám pořád malé! V takové hře o míření a reflexech je to dost špatně hratelné. Mám všechno na low a když to dám na stření tak mám uplně stejné fps jako na low. Mám maximálně 40 průměr asi 30 a někdy i pod 20 a je to dobrá hra tak je mi to líto. Všechny direkty a ovladače gpu mám nové. Je to špatně optimalizované nebo je to tak strašně náročné?

A nevíte jestli mají nějak pokažené premade lobby? Když dám s kamarádem hledat hru v četě za tankisty a mám jiný tank než on tak to nikdy nenajde a hledá to třeba 15min nikdy nic. A když máme stejný tank tak to najde hned..
A mohu hrát nějak s kamarádem, aby on byl třeba pěchota a já tankista? Když vytvořím četu je tam na výběr hlídka, obrněnci atp..