Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout 1 a 2 modifikace a online playing?.)

Zdravim, jsem zastancem a fanatickym hracem Falloutske klasiky, tedy dilu 1 a 2. Tactics byl uz uplne o necem jinem a o Falloutu 3 uz tu bylo nakydano dost, tak neni potreba slapat po mrtvole...
muj dotaz je nasledujici: Znate nekdo nejake mody, tedy nove pribehy, questy atd pro Fallouta 1 ci 2? idealne lokalizovane do CJ? na silene brahmine jsem zahledl nejaky projekt, ktery vypadal podobne jako fallout 1 ale v podobe online hry. Nema tu s tim nekdo zkusenosti?Diky
http://www.madbrahmin.cz/index.php?id=home&news=81 8

Lidi jsou různí.
Já nemám rád boje na tahy, proto mě F1/2 vůbec neoslovilo :-|
Na druhé straně jako velký fanda Oblivionu se mi líbí i F3.

Prasak: zmínil jsi perlu, Planescape Torment (mám Score verzi). Zkoušel jsi rozchodit rozlišení 1280*1024 (existují jakési postupy, musel bych pohledat...)? Kdysi jsem PT hodně hrál, ale dnes to na velkých monitorech vypadá blbě :-/

popravde, uz sosam ty baldurovy gate, tak uvidime...Osobne mam problem dohrat jakoukoliv hru, nevim cim to je. Proste jak si vytvorim trochu lepsi postavu, nebo se seznamim se svetem, tak mne to hrani pusti a zacnu hledat neco jinyho..Tak to mam s oblivionem, Gothicem,Arx fatalisem, Tacticsem, F3,....Jen fallouty 1 a 2 jsem dohral do konce.)

se zalozenim separatnich dredu souhlasim a primlouvam se za jeden i pro Arcanum:)Dost mne to chytlo, ale novej problem...
Nejako jsem se dostal do casti, kdy musim zrobit bryle, ktere mi umozni videt vchod do klanu Kola, ci jak se jmenuji..Bryle jsem nasel, ale vsechny Khorinske krystaly jsem nekde prodal,neb mi cennosti trhaly kapsy a samozrejme si nepamatuji kde jsem to prodal, popr uz to obchodnik na sklade nema...nema tedy nekdo tip, kde sehnat dva khorinske krystaly?jinak jsem opet v prd.....Thx...
EDIT: prosel jsem zakysnik na abecedaher.cz a koukam, ze staci projit strasidelny zamek v Ausbuhry a prej tam nekde jsou..uvidime...