Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Nick :)

Dobrý den, potřeboval bych poradit s herním nickem. Chtěl bych nějaký originální, třeba jako je - MenT,GEJMR,MarweX atd...
Budu rád za každý nápad ;) Předem děkuji ;)

Chceš mít nicneříkající nick, nebo nějakej, co tě alespoň kapánek vystihuje? Tak se pojmenuj třeba Schnitzelesser, pokud máš rád řízky. Nick z tebe dobrýho "youtubera", ani jinýho vraha neudělá, cení se obsah, věhlas nicku se pak rozšíří podle kvality obsahu.

A přidáním trojky, abys vypadal jak h4X0r, vypadáš jakorát jak blbec. To už dneska dělají jen děcka.